








17 168 ₴
Нова лінійка штативів Vanguard VEO 5, завдяки широкому діапазону головок, охоплює інтереси не лише фотографів, але й відеооператорів, бьордвочерів та мисливців. А максимальна висота в розкладеному стані, та мала вага і компактність у складеному вигляді цілком задовольнить професіоналів і любителів кожного з цих направлень.
Штативи Vanguard VEO 5 призначені не стільки для стаціонарної зйомки в студіях, чи тривалих спостережень із засідки, скільки для більш швидкої, але повноцінної зйомки в польових умовах, та короткочасних спостережень в моменті.
Модель VEO 5 264APS-38 — це повнорозмірний алюмінієвий штатив із трьохвісною головкою VEO PH-38S, що забезпечує точне керування та стабільність навіть у складних умовах. Штатив призначений не лише для стаціонарної зйомки, а й для мобільної роботи в польових умовах. Завдяки гексагональній центральній колоні, він складається до компактного розміру, що дозволяє легко транспортувати його в комплектному захисному чохлі. При цьому максимальна висота зйомки становить 170 см, а мінімальна — лише 24 см, що відкриває можливості для макрозйомки або зйомки з низького ракурсу. Головка витримує навантаження до 10 кг, , що дозволяє використовувати важчу техніку (наприклад, DSLR з телеоб'єктивом або підзорну трубу).
Головка VEO PH-38S підтримує стандарт Arca-Swiss і має телескопічні ергономічні ручки, які зручно фіксуються навіть у рукавичках. Патентована система вирівнювання на 90° у чотирьох напрямках робить керування штативом однаково зручним як для правою, так і лівою рукою.
Штатив має три кути розкриття ніжок (23°, 50°, 80°), що дозволяє адаптувати його до будь-якого рельєфу. Гумові ніжки оснащені висувними сталевими шипами для стабільної установки на слизьких або м’яких поверхнях. Для додаткової стійкості передбачено гак для підвішування баласту.
Фіксатори секцій Quick-twist Lock дозволяють швидко розгорнути штатив і легко очищуються після зйомки в піску чи бруді. На штативі та головці розміщено бульбашкові рівні для точного вирівнювання по горизонту.
Комплектний чохол заслуговує окремої уваги: м’який, з широким плечовим ременем, подвійною блискавкою та внутрішньою кишенею для аксесуарів. У ньому зручно зберігати шестигранники, платформу QS-74 та інші дрібниці.
Ergonomic design. Компанія Vanguard не дотримується традиційної круглої форми затискачів і фіксаторів, тому що прикладати зайву силу для фіксації штатива незручно, особливо на холоді, або коли пальці рук вологі. Vanguard розробив свою ергономічну форму компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручні для користувача. Затискачі, де конфігурація штатива не дозволяє застосувати ергономічну форму, мають глибоке профільоване покриття або гумові вставки для оптимального контакту при використанні. На перший погляд це може здатися дрібницею, але при регулярному використанні штатива це вкрай важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів.
Quick-twist Lock . Звернувши увагу на відгуки користувачів про недостатню надійність у зручності замків-фіксаторів цангового типу, компанія Vanguard заново створила свій цанговий замок Quick-twist Lock, де врахувала всі головні побажання користувачів. Тепер ці замки витримують до 100 кг осьового навантаження, фіксуються і відкриваються в пів-оберту, а також легко розбираються і чистяться при необхідності. Більше немає побоювань того, що штатив може скластися під вагою важкого обладнання, немає побоювань того, що момент для зйомки може бути упущений через довгу установку штатива, так само як і немає побоювань того, що після потрапляння бруду, пилу або піску замок вийде з ладу.
Alu 6063-T5. Вага штатива і стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Сплави на основі алюмінію є оптимальним матеріалом для виробництва штативів з точки зору міцності, малої ваги і оптимальної вартості. До телескопічних секцій штативів не висувається високих вимог по міцності і навантаженню, однак важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею і високою придатністю до анодуванню. Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, однак він більш легкий, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії і максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування, на відміну від інших популярних сплавів алюмінія.
Оновні характеристики штатива:
Додаткові характеристики штатива:
Характеристики головки:
Комплектація:
Габаритні розміри:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Тип головки | 3D |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чехол, Штативна головка |
| Вага в пакованні, кг | 2.71 |
| Вага (Кг) | 2.05 |
| Висота штатива без центральної колони | 144 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 26 |
| Довжина в складеному стані | 60.7 см |
| Максимальна висота знімання | 170 см |
| Мінімальна висота знімання | 23.5 см |
| Вишукана | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 2 |
| Розміри в складеному стані | 57.5x11.5x9.5 мм |
| Розміри паковання | 695x125x120 мм |
| Сумісність | Відеокамера, Монітор, Об'єктиви, Підзорна труба, Прожектор, Смартфон, Фотокамера |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-вивідувач товару | М'янма |
| Тип | Підлоговий |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Колір | Чорний,Черный |
| Ціна | 17168.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 10.00 |