








15 600 ₴
Нова лінійка штативів Vanguard VEO 5, завдяки широкому діапазону головок, охоплює інтереси не лише фотографів, але й відеооператорів, бьордвочерів та мисливців. А максимальна висота в розкладеному стані, та мала вага і компактність у складеному вигляді цілком задовольнить професіоналів і любителів кожного з цих направлень.
Штативи Vanguard VEO 5 призначені не стільки для стаціонарної зйомки в студіях, чи тривалих спостережень із засідки, скільки для більш швидкої, але повноцінної з'йомки в польових умовах, та короткочасних спостережень в моменті.
Штатив Vanguard VEO 5 234CPS-36 має інноваційну трьохвісну головку VEO PH-36S із запатентованою системою вирівнювання на 90° спереду, ззаду, праворуч і ліворуч, що робить керування штативом однаково зручним як для правої, так і для лівої руки. Вона підтримує стандарт Arca-Swiss і комплектується швидкознімною платформою QS-74. Ергономічні висувні ручки дозволяють легко фіксувати головку навіть у холодних або вологих умовах. Важливо, що при невеликій вазі штатива в цілому, головка здатна нести навантаження до 6 кг.
Окрім стандартних знімків, цей дорожній штатив дозволяє знімати під малим кутом або проводити макрозйомку, перевернувши центральну колону, або встановивши адаптер для мінімальної висоти зйомки, який формується роз'єднанням центральної колони. Ніжки мають три кути фіксації (23°, 50°, 80°), що дозволяє адаптувати штатив до будь-якого рельєфу. Гумові ніжки оснащені висувними сталевими шипами для стабільної установки на м’якому ґрунті. Пружинний гак на нижній частині колони дозволяє підвісити баласт для додаткової стійкості у вітряну погоду.
Замки Quick-twist Lock швидко фіксуються і дозволяють розгорнути штатив за секунди. Крім того, ці замки-фіксатори телескопічних секцій були розроблені таким чином, щоб їх було легко розбирати, чистити і збирати, що дозволяє встановлювати штатив, наприклад, на пляжі, з упевненістю, що Ви легко зможете почистити замки від піску, коли повернетеся додому.
Як на самому штативі, так і на голівці знаходиться бульбашковий рівень, що дозволяє встановити штатив точно паралельно горизонту. Штатив разом з аксесуарами легко вкладається в комплектний захисний чохол, що поставляється в комплекті. Чохол заслуговує окремої згадки, адже окрім спарених бічних ручок на тектильній застібці Velcro, він має м'який і широкий плечовий ремінь, м'яку підкладку по всьому периметру, блискавку з двома замками, що відкривають чохол рівно так і рівно на стільки, на скільки вам треба. В малій внутрішній кишені чохла, що застібається на блискавку, зберігаються шестигранники і штативна платформа.
Ergonomic design. Компанія Vanguard не дотримується традиційної круглої форми затискачів і фіксаторів, тому що прикладати зайву силу для фіксації штатива незручно, особливо на холоді, або коли пальці рук вологі. Vanguard розробив свою ергономічну форму компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручні для користувача. Затискачі, де конфігурація штатива не дозволяє застосувати ергономічну форму, мають глибоке профільоване покриття або гумові вставки для оптимального контакту при використанні. На перший погляд це може здатися дрібницею, але при регулярному використанні штатива це вкрай важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів.
Вага штатива і стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Вуглеволокно (карбонове волокно) - технологічний сучасний матеріал, що складається з ультратонких полімерних волокон (7 мкм), які покладено багатошарово з кутом плетіння, що чергується. Вуглеволокно характеризується високим модулем пружності (на рівні сталі) і малою питомою вагою (у півтора раза меншою, ніж у алюмінієвих сплавів). Секції ніжок штативів, вироблені з вуглеволокна, відмінно поглинають вібрації, мають значну жорсткість на вигин, не схильні до корозії і забезпечують малу вагу і необхідну стабільність штатива.
Оновні характеристики штатива:
Додаткові характеристики штатива:
Характеристики головки:
Комплектація:
Габаритні розміри:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Тип головки | 3D |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чехол, Шипи на ніжки, Штативна головка |
| Вага в пакованні, кг | 2.20 |
| Вага (Кг) | 1.48 |
| Висота штатива без центральної колони | 137 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 23 |
| Довжина в складеному стані | 58 см |
| Максимальна висота знімання | 162.5 см |
| Матеріал | Вуглеволокно |
| Мінімальна висота знімання | 23 см |
| Вишукана | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 2 |
| Розміри в складеному стані | 581x95x90 мм |
| Розміри паковання | 630x85x80 мм |
| Сумісність | Відеокамера, Монітор, Об'єктиви, Підзорна труба, Прожектор, Смартфон, Фотокамера |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-вивідувач товару | М'янма |
| Тип | Підлоговий |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Колір | Чорний,Черный |
| Ціна | 15600.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 6.00 |