


3 499 ₴
3 254,07 ₴
Драбина Colombo Woody Plus 4 щаблі (S130LL4W) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має чотири зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 15 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Виготовлена в Італії.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186104502 |
| Артикул | 930887 |
| Вага | 5 кг кг |
| Висота майданчика | 76 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 117 см |
| Довжина в складеному стані | 139 см |
| Загальна висота | 76 см |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість щаблів | 4 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Робоча висота | 276 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 38 см см |