

5 243 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 см кг |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Вид монтажа | врізний |
| Довжина зливу | 100 см/виносний шланг (струя/душ) |
| Діаметр підключення шлангів | 35 мм |
| Кут повороту зливу | 110 ° |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив |
| Тип підведення труб | гнучка |