








3 014 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 150 мм/(деревина), 6 мм (метал) |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Питание | електромережа |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | клас виробу: II, LED підсвічування, поворотна ручка, безключова заміна полотна |