







12 786 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.1 кг кг |
| Вид | відрізна |
| Глибина пропилювання | 100 мм |
| Потужність двигуна | 2400 Вт |
| Оберти двигуна | 3800 об/хв |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 355 мм |
| Тип | диска |
| Функції та можливості | Плавний пуск, ніжки |