




5 199 ₴
Дриль-шурупокрут акумуляторний DeWalt DCD708N XR 18В безщітковий
Акумуляторний дриль-шурупокрут DeWalt DCD708N — професійний компактний інструмент для монтажних робіт, свердління та закручування в обмежених просторах. Оснащений безщітковим двигуном XR нового покоління, що забезпечує високу ефективність роботи, низьке енергоспоживання та тривалий термін служби акумулятора. Максимальний крутний момент 65 Нм дозволяє ефективно працювати з кріпленням середнього діаметра та свердлити дерево, метал і пластик.
Особливості:
Безщітковий двигун XR
Крутний момент: 65 Нм
Частота обертання: 450–1650 об/хв
Патрон: 13 мм
Вага: 1,1 кг
Без акумулятора та зарядного пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | підсвічування |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1650 об/хв /(0–450 / 0–1650 об/хв) |