





5 268 ₴
Дриль Bosch UniversalDrill 18V 06039D4002 стане в нагоді для оздоблювальних та ремонтних робіт на будмайданчику або в побуті.
Дозволить свердлити отвори в дереві, металі та пластмасі, а також загортати кріплення.
Двоступінчастий редуктор допоможе правильно вибрати потужність будь-якого завдання. 20 ступенів крутячого моменту, забезпечать максимальну потужність.
Патрон з однією втулкою та автоматичним блокуванням шпинделя скоротить час на заміну оснастки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 а/год |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |