





4 518 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Вид | дискова, циркулярна |
| Глибина різу при 45º | 26 мм |
| Потужність двигуна | 850 Вт |
| Оберти двигуна | 5300 об/хв |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 130 мм |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | лінійка |