
4 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.92 кг кг |
| Ємність акумулятора | 2 а/год |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | гайковерт ударний |
| Тип освітлення | 20 В |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |