



4 992 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 11000 |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип освітлення | 220 В |
| Колір свічки | мережа |