



11 184 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг кг |
| Комплектація | додаткова рукоятка |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 16 мм |
| Міцність | 850 Вт |
| Обертаючий момент | 11 Нм |
| Тип | ударна дріль/міксер |