




2 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ємність акумулятора | 2 а/год |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 12 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |