

20 142 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ємність акумулятора | 5 а/год |
| Ключові особливості | інноваційна система Kickback Control |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |