

7 499 ₴
6 974,07 ₴
При повній довжині 220 см спальний мішок Ferrino Nightec Lite Pro 600 має найкращий показник співвідношення термоефективності, ваги та розміру в транспортному положенні серед синтетичних спальних мішків. Дана модель позиціонується як чотирисезонний спальник: запас за екстремальною температурою дозволить використовувати цей мішок взимку, особливо коли гостро стоїть питання економії місця в рюкзаку. Матеріал наповнювача складається з 2D та 3D мікроволокон, що забезпечують високі термоізоляційні властивості навіть у стислому та мокрому стані. З ключових особливостей варто відзначити спеціальну систему укладання утеплювача для усунення швів щодо один одного, завдяки чому безперешкодне проникнення холодного повітря виключено. Блискавки з правого та лівого боку дозволяють зручніше забратися та вибратися зі спальника. Обидві блискавки розстібаються як зовні, так і зсередини, мають утеплювальний борт і стропу проти затискання тканини в замку. Легкий дихаючий зовнішній матеріал має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності.
Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.
Італійська компанія Ferrino одна з найстаріших компаній в світі по виробництву наметів, спальних мішків і рюкзаків для альпіністів та досвідчених туристів. Компанія має свою унікальну дослідницьку лабораторію для випробування матеріалів і прототипів в екстремальних умовах розташовану на одному з найбільших льодовиків Європи Rifugio Quintino Sella (Італія; Монте-Роза). Компанія Ferrino спеціально розробила та надала намет альпіністу Райнхольду Месснеру, а також профінансувала дослідження, задля здобуття статусу людини яка підкорила 14 найвищих вершин світу. ‘’Ми були першими і залишаємось найкращими“ - слова які відображають лідерство компанії в світі виробництва продукції для аутдору.
Характеристики:
Особливості:
Особливості догляду, прання і зберігання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044994739 |
| Артикул | 931773 |
| Блискавка | Ліва |
| Вага | 1500 г кг |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | 66D 190T Polyester |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 19x33 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина спальника | 220 см |
| Зовнішній матеріал | 360T 30D Ripstop Polyester |
| Комплект поставки | Спальний мішок <br /> Компресійний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | -20°C |
| Мінімальна температура комфорту | -3°C |
| Включення | Одномісні |
| Наповнювач | microfibre 870 g shingle construction |
| Особливості | З капюшоном |
| Розміри | 220x80x55 см |
| Сезонність | Зимові |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спольний мішок |
| Колір | Red |