



8 299 ₴
7 718,07 ₴
Намет одномісний Ferrino Sling 1 Blue (99122NBB) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих, хто шукає легкий намет із невеликим тамбуром і мінімальним часом установки. Всі ці переваги забезпечує тунельна конструкція намету. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його чиста вага становить менше кілограма. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки, його можна використовувати окремо від зовнішнього тенту в теплі ночі. Ступінь водозахисту цілком достатній, щоб за умови правильної установки зберегти намет сухим усередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена двома вентиляційними вікнами для запобігання утворенню конденсату. Намет одномісний Ferrino Sling 1 Blue (99122NBB) - відмінний вибір для одиночної подорожі на велосипеді або пішки, а також для бігу пересіченою місцевістю.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929754 |
| Вага | 1,25 кг кг |
| Внутрішній намет | Mosquito Net (москітна сітка) |
| Висота | 65 см |
| Габарити | 270 х 80 х 65 см |
| Габарити упаковки | 32 х 12 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній тент | 70D Polyester Diamond, 75 g/m² with Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги із алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6 |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Включення | Одномісні |
| Підлога | 70D Polyester, 85 g/m² with Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Blue |