






5 799 ₴
5 393,07 ₴
Лава для преса Everfit WBK-400 – це універсальна лавка для преса, яка поєднує компактний дизайн із розширеними можливостями регулювання. Вона дозволяє виконувати вправи на м’язи преса, спини та навіть працювати з легкими гантелями. Регульований нахил спинки та сидіння допомагає варіювати навантаження, а м’які ролики створюють комфорт під час тренувань.
Особливості
Можливі вправи
Технічні характеристики:
Рекомендації з експлуатації тренажерів Toorx : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітрека використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931415 |
| Вага | 12 кг кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 128,3х28,5х17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBK 400 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Назва | Регульована лава Everfit WBK-400 (WBK 400) |
| Особливості | Компактність<br /> Ергономічна конструкція<br /> Універсальність<br /> Складна конструкція<br /> Комфортні ролики<br /> Зручне сидіння<br /> Легка вага<br /> Міцна конструкція |
| Призначення | Універсальні |
| Розміри | 127,5 х 34 х 120 см / 128 х 34 х 21,5 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 5799.00 |