




3 999 ₴
3 719,07 ₴
High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229) - екстраширокий та екстрадовгий спальний мішок, виконаний у формі ковдри з компресійним чохлом у комплекті. Зовнішня оболонка та внутрішня підкладка виконані з найтоншої тканини, що складається з 65% поліестеру та 35% бавовни. Спальний мішок має високоякісний наповнювач Dura Loft® H1 з чудовими ізоляційними властивостями. Матеріал Dura Loft® H1 легко стискається, довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах, швидко сохне. Спальний мішок High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229) має внутрішню кишеню для зберігання цінних речей і довгу двосторонню блискавку. Двостороння L-подібна блискавка дозволяє розстебнути нижню частину спальника для циркуляції повітря, якщо раптом стане жарко. Повністю розстебнута блискавка перетворює спальний мішок на ковдру розміром 200 x 200 см, а два однакових спальних мішки можна застебнути разом і перетворити на затишний двомісний спальний мішок. Блискавка закрита вітрозахисною перегородкою, застібка має ергономічну форму для зручного хвату рукою. Спальний мішок ідеально підходить для кемпінгу.
Спальний мішок High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690212298 |
| Артикул | 928264 |
| Блискавка | Ліва |
| Вага | 2525 г кг |
| Вага в упаковці | 2770 г |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | 65% Polyester / 35% Cotton |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 43 х 31 х 31 см |
| Габарити упаковки | 47 х 33 х 33 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина спальника | 200 см |
| Зовнішній матеріал | 65% Polyester / 35% Cotton |
| Комплект поставки | Спальний мішок, компресійний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +8°C |
| Включення | Одномісні |
| Наповнювач | Dura Loft® H1 |
| Особливості | Співз'єднані |
| Щільність наповнювача | 300 г/м2 |
| Розміри | 200 х 100 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спольний мішок |
| Колір | Grey/Light Grey |