




4 639 ₴
Драбина Colombo Atlantica 6 щаблів (S112A06P) - 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131. Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною міцний лоток для інструменту, за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини. Він витримує вагу до 5 кг. У вас завжди буде все необхідне для швидкої роботи. Великі алюмінієві щаблі мають глибину 12 см. Нековзка поверхня забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання. Компактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186022905 |
| Артикул | 931030 |
| Вага | 6,7 кг кг |
| Висота майданчика | 129 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 189 см |
| Довжина в складеному стані | 201 см |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Загальна висота | 201 см |
| Комплектація | Драбина, лоток для інструменту |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість щаблів | 6 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 329 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Ширина | 51 см см |