




3 199 ₴
2 975,07 ₴
Драбина Colombo Atlantica 3 щаблі (S112A03P) - 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131 . Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною м іцний лоток для інструменту , за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини . Він витримує вагу до 5 кг . У вас завжди буде все необхідне для швидкої роботи. В еликі алюмінієві щаблі мають глибину 12 см. Нековзка поверхня забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання . К омпактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір .
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186006301 |
| Артикул | 931027 |
| Вага | 4 кг кг |
| Висота майданчика | 61 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 122 см |
| Довжина в складеному стані | 130 см |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Загальна висота | 130 см |
| Комплектація | Драбина, лоток для інструменту |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість щаблів | 3 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 261 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Ширина | 43 см см |