







7 799 ₴
Повнорозмірний бінокль Pentax SP 12X50 (65904) має повне багатошарове просвітлення лінз (Fully-multi-coated), призми з високоякісного оптичного скла BaK4. Оновлене покриття лінз з покращеним світлопропусканням створює кришталево чітке зображення. Корпус виробу виконаний із алюмінієвого сплаву, гумове покриття сприяє додатковому захисту від механічних пошкоджень. Модель бінокля Pentax SP 12X50 (65904) призначена для польових та астрономічних спостережень.
Виробник торгової марки Pentax цінує високу якість своїх товарів, тому щоб виключити підробки на ринку, кожній одиниці оптики Pentax, на заводі виробника присвоюється унікальний серійний номер, завдяки якому можна ідентифікувати справжність товару і бути впевненим, що у вас дійсно оригінальний, високоякісний оптичний прилад.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentax |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 0027075288744 |
| Артикул | 930117 |
| Вага | 900 г кг |
| Винесена окулярна точка | 11 мм |
| Габарити | 56 x 166 x 196 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4,2 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 12х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 12 |
| Матеріал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 9 м |
| Оправи окулярів | Гумові наглазники |
| Поле зору на 1000 м | 98 м |
| Реальний кут зору | 4,2° |
| Світлосила | 17.4 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Porro |
| Фактор сутінків | 24.5 |
| Колір | Black; Black |