





34 999 ₴
32 549,07 ₴
Велотренажер Toorx BRX AIR 300 (BRX- AIR- 300) - це сучасний ейрбайк, який пропонує користувачам широкий спектр можливостей для кардіотренувань у домашніх умовах. Завдяки повітряній системі опору з 12 радіальними лопатями тренажер автоматично адаптує навантаження відповідно до ваших зусиль, забезпечуючи плавний і ефективний тренувальний процес.
Особливістю Toorx BRX AIR 300 є інтегровані програми тренувань. Ручна програма дозволяє самостійно регулювати інтенсивність навантаження під час заняття, адаптуючи його до своїх цілей. Три інтервальні програми забезпечують чергування фаз високої інтенсивності з періодами відновлення. Такі тренування сприяють спалюванню калорій, збільшенню витривалості та покращенню загальної фізичної форми.
Вбудований LCD-дисплей з тримачем для смартфона або планшета дозволяє стежити за ключовими показниками: часом, швидкістю, дистанцією, калоріями, пульсом і RPM. Регульоване по вертикалі та горизонталі сидіння гарантує комфорт для користувачів різного зросту.
Особливості:
Технічні характеристики:
Для цього тренажера рекомендується придбати нагрудний кардіодатчик Toorx Chest Belt (FC-TOORX) призначений для бездротового вимірювання пульсу під час тренування. Кардіодатчик може взаємодіяти з біговими доріжками, велотренажерами, гребними тренажерами, орбітреками, сайкл-тренажерами, степерами, а також з усіма сумісними пристроями, що працюють на частоті 5,3 kHz.
Рекомендації з використання тренажерів Toorx: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх.Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер Toorx Exercise Machines Mat.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975999746 |
| Артикул | 931211 |
| Вага | 41 кг кг |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 120 x 37 x 68 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Підставка для смартфона/планшета <br /> Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Бездротовий нагрудний кардіодатчик (опційно) |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-AIR-300 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | 4 |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу <br /> Повітряна система опору <br /> LCD-дисплей з тримачем гаджетів <br /> Тримач для пляшки |
| Харчування тренажера | Мережа |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Відстань <br /> Час <br /> Калорії <br /> Пульс <br /> Швидкість <br /> Одометр <br /> Оберти за хвилину |
| Програми | Ручна програма - 1 <br /> Інтервальні программи - 3 |
| Регулювання | Сидіння |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 146 x 25 x 66 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Колір | Black |
| Ціна | 36999.00 |