


2 599 ₴
Сушарка для білизни підлогова Gimi Mito (157183) має повну робочу поверхню - 20 метрів. Завдяки конструктивній особливості каркаса за типом Free Space білизна в процесі сушіння розташована максимально вертикально по всій висоті, при цьому виключений контакт білизни безпосередньо з опорними ніжками сушарки. Модель Gimi Mito (157183) має складну конструкцію, яка дозволяє легко складати і зберігати сушарку в коморі, шафі або за дверима.
Дві опорні стійки обладнані роликовими механізмами, завдяки яким переміщення всієї конструкції по житловому приміщенню стало надзвичайно легким та максимально безпечним по відношенню до поверхні підлоги. Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні у процесі сушіння. Надійна та практична сушарка для білизни Gimi Mito (157183) стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і у квартирі.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8001244050587 |
| Артикул | 928451 |
| Вага | 2,38 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розкладні бічні секції, що не залишають слідів на білизні завдяки потовщеним прутам<br /> Із захистом від подряпин, коліщатками та захисними куточками |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 174 х 57 х 91 см |
| Розміри у складеному вигляді | 106 х 57 х 7 см |
| Тип | Підлогові |
| Колір | White; White |