

999 ₴
929,07 ₴
Подбайте про те, щоб вода не просочила ваші речі, використовуючи цей легкий гермомішок Highlander Drysack. Завдяки застібці вгорі та проклеєним швам дана модель ідеально підходить для захисту спорядження у вашому рюкзаку, коли почнеться дощ, або для зберігання речей під час подолання водної перешкоди.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358887193 |
| Артикул | 931535 |
| Вага | 0,150 кг кг |
| Вага в упаковці | 0,2 кг |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | XTP LITE™ Fabric (190T Nylon Taffeta with PU Coating) |
| Об'єм рюкзака | 80 л |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Розміри | 83,5x 38см |
| Тип | Гермомішки |
| Колір | Olive; Ranger Green |