









4 399 ₴
4 091,07 ₴
Намет одномісний Highlander Blackthorn 1+ – тунельний намет на одну особу у версії XL, пропонує збільшений простір для сну та конструкцію підвищеної стабільності в умовах вітру. Інтегрована сітка від комах і повністю вшита підлога гарантують комфорт і захист від несприятливих погодних умов. Компактний розмір намету у складеному вигляді дозволяє легко переносити з собою будь-куди. Модель другого покоління має покращену конструкцію та чохол для перенесення з міцною застібкою Roll-Top. Версія XL ідеально підходить для тих, кому потрібно більше місця в наметі, а також дозволяє комфортно зберігати додаткове обладнання.
Highlander - це шотландський бренд, що працює з 1980-х років і спеціалізується на створенні одягу для активного відпочинку на свіжому повітрі, туристичного спорядження та аксесуарів для кемпінгу. Асортимент включає, практичні рюкзаки, намети, спальні мішки та термоактивний одяг, що відповідають потребам любителів виживання, бушкрафту, досвідчених туристів так і тих, хто тільки починає займатися активним відпочинком на свіжому повітрі.
Основні характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358888480 |
| Артикул | 931681 |
| Вага | 2 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,2 кг |
| Внутрішній намет | Поліестер 190T із вшитою сіткою від комах |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Висота | 88 см |
| Габарити | 280 x 180 x 88 см |
| Габарити упаковки | 33 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T, вогнестійкий, водонепроникність 2000 мм |
| Каркас | Скловолокно 6,9 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Включення | Одномісні |
| Підлога | Поліестер 190T із водонепроникністю 3000 мм |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Scarab green |