








46 000 ₴
41 400 ₴
Батут EXIT Toys Elegant 427 cm black з захисною сіткою стандарт - базова версія з серії елегантних EXIT батутів круглої форми. Виконаний в незмінно високій якості, з захистом на пружини сірого кольору і чорною спідницею. Відмінною особливістю цих батутів є надзвичайно міцний каркас і легкість в збірці, а також безпеку і зручність в експлуатації.
Рама на батуті EXIT Elegant міцна і стійка, завдяки унікальним L-подібних ногах виключається можливість його падіння або перекидання.
Навіть якщо стрибати на ньому високо або вчиняти будь-які акробатичні піруети, батут завжди залишиться нерухомим.
Рама спочатку гальванізується, а потім забарвлюється порошковим методом. Тому в іржі немає ні єдиного шансу.
Подовжені пружини двох конусної форми мають довжину 17.7 см, що гарантує відмінний відскік і м'яке приземлення.
Цей батут виглядає впевнено і чудово, а висока якість збірки гарантує тривалу експлуатацію і задоволення від користування.
Безпека - понад усе! Батут поставляється з сіткою, яка має комфортний для дітей вхід через перекриття. Тому батькам не варто хвилюватися про те, що під час стрибків дитина може впасти з висоти рами батута. І навіть, якщо діти заскочуть на захисну сітку, то масивний шар поліпропілену на стійках сітки вбереже їх від синців та забоїв. За рахунок унікальності форми захисної сітки дитина в момент стрибків не обмежений в просторі, це означає, що він зможе витягувати і розставляти ручки в стрибку не побоюючись зачепитися за стійку або за сітку. І тим самим дана модель батута є більш безпечною та нестандартною.
Зібрати і встановити батут Ви зможете самостійно в самі короткі терміни. Інноваційна система кріплення значно полегшує монтаж рами в порівнянні з іншими батутами. Чорна спідниця може бути швидко прикріплена до оббивці за допомогою застібки-блискавки.
Захист на пружини - щільна і має систему захисту ніг (FPS) у вигляді додаткової спеціальної сіточки, яка була розроблена компанією EXIT Toys для попередження заплутування ніг в пружинах під час стрибка.
Батут збирається протягом однієї години.
Комплектація:
Розміри загальні:
Полотно для стрибків
Пружина:
Сітка безпеки :
Захисний край на пружини:
Рама:
Максимальна вага користувача 130 кг
Максимально перевірений вага - 650 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exit |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 427 см |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Висота рами батута | 89 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 427 см |
| Довжина стрибкової поверхні | 427 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Чорний кг |
| Діаметр батута | 427 |
| Категорія | 4-5м |
| Конструкція | 8 (шт.) |
| Максимальне навантаження | 130 |
| Особливості | Кругла |
| Стан | 427 |
| Країна виробників | Нове |
| Тип сітки | Внутрішні |
| Колір | для будь-якого віку |