





71 999 ₴
Турнірний тенісний стіл JOOLA Rollomat Pro це надшвидкий стіл для змагань з настільного тенісу. Одна із найбільш продаваних змагальних столів протягом десятиліть в асортименті Joola. Змагальний стіл для настільного тенісу JOOLA Rollomat Pro пропонує першокласну ігрову поверхню та міцну конструкцію, що робить його ідеальним для професійних змагань. Joola Rollomat Pro на 100% виготовлений у Німеччині та має ліцензію міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF).
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
Тенісний стіл схвалений для гри на офіційних змаганнях Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF).
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 25 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola Rollomat Pro забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930910 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930910 |
| Вага в упаковці | 129 кг |
| Вага | 108,5 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 20 х 158 х 142 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | ДСП см |
| Клас | ***** Для професіоналів |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Комплект поставки | Стіл |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Назва | Тенісний стіл Joola Rollomat Pro ITTF Blue (11522) |
| Особливості | Бічна крайка<br /> Наявність коліщаток<br /> Наявність сертифіката ITTF 1 |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Стан | Складана |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Німеччина |
| Товщина стільниці | 25 мм мм |
| Ціна | 72999.00 |
| Штрихкод | 4002560115220 |