






2 899 ₴
Насолоджуйтесь всіма перевагами літа разом із розкладним стільцем Outwell Cromer Ocean Blue (410091). Завдяки п'яти положенням спинки, ви можете сидіти прямо, спілкуючись із друзями, обідаючи, або відкинутися назад для прийняття сонячних ванн. Стілець має міцний сталевий каркас, а тканинний матеріал Textiline легко чистити в разі забруднення. Знімна подушка забезпечує додатковий комфорт, а висока спинка - відмінну ергономічну підтримку спини. Легкий для перенесення садом, кемпінговим табором або пляжем, стілець розкладається та складається за лічені секунди. Відпочивайте стильно разом із розкладним стільцем Outwell Cromer Ocean Blue (410091).
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388104724 |
| Артикул | 928863 |
| Вага | 5 кг кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 61 x 10 x 114,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стілець |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал конструкції | Textiline, Woven and PVC Coated Polyester, 100% Polyester |
| Розміри | 61 x 73 x 119 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Сталь |
| Колір | Ocean Blue |