





4 999 ₴
4 649,07 ₴
Зберіться з друзями чи родиною навколо столу Easy Camp Aspen Table L за яким комфортно розмістяться до чотирьох осіб. Виготовлений з легкого алюмінію, цей просторий стіл ідеально підходить для спільних обідів або ігрових вечорів. Завдяки регульованим ніжкам для стійкості та конструкції, що дозволяє швидко складати та переносити, стіл Easy Camp Aspen Table L поєднує практичність та зручність для ваших пригод на свіжому повітрі.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388148094 |
| Артикул | 931584 |
| Вага | 5,1 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 110 x 12 x 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 70 x 110 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Алюміній |
| Колір | Black |