






1 299 ₴
Стілець Willow Compact — компактне й універсальне рішення для відпочинку на природі. Легкий у транспортуванні, він оснащений міцним сталевим каркасом для надійної підтримки та чохлом-кишенею, який слугує й для перенесення, й для зберігання дрібних речей.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146724 |
| Артикул | 931582 |
| Вага | 1,5 кг кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 10 × 10 × 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стілець Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал конструкції | 300 x 600D embossed polyester |
| Розміри | 53 × 51 × 67,5 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Сталь |
| Колір | Olivine |