





31 999 ₴
29 759,07 ₴
Stiga Outdoor Roller - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 4 мм із металевою крайкою по периметру. Каркас та ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм, два з яких обертаються на 360°, суттєво полегшують переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскок м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Stiga Outdoor Roller відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
Тенісний стіл офіційних розмірів ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу).
Всепогодний тенісний стіл призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях.
- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованіших у світі позначень походження товарів
Зручність у користуванні - тенісний стіл обладнаний тримачами для тенісних ракеток та м'ячів з обох сторін стола.
Легке транспортування - транспортуйте тенісний стіл за допомогою 4-х здвоєних коліс Ø125 мм, два з яких обертаються на 360°, полегшують переміщення столу в складеному вигляді.
Ігрові лінії надруковані методом шовкографії
Сітку з кріпленням не потрібно знімати перед складанням столу.
Автоматична система блокування запобігає випадковому відкриттю столу в складеному стані
Запобіжна планка - запобігає перебуванню людей між стільницями в складеному режимі. Це також одна з ознак того, що виробник дотримується європейського стандарту (EN 14468-1). Столи для настільного тенісу, які не демонструють цієї функції та між поверхнями яких є проміжок понад 10 см у положенні для зберігання (не в положенні для гри), не відповідають європейським вимогам безпеки .
Не потребує спеціального обслуговування - Поверхні стільниці можна очищати вологою ганчіркою, перевіряти працездатність системи складання не рідше одного разу на рік.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання всепогодних тенісних столів ТМ Stiga: Тенісні столи призначені для гри на вулиці можна залишати на відкритому повітрі. Не залишайте тенісний стіл на відкритому повітрі протягом усього зимового сезону, коли ви ним взагалі не користуєтеся. Стіл не повинен довго стояти на снігу. Слід уникати впливу сонячних променів які можуть спричинити деформацію ігрової поверхні. Столи для настільного тенісу повинні бути захищені від поривів вітру або шторму. Не використовуйте мийні засоби на основі спирту, аміаку та інших корозійних речовин. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати тенісні столи чохлом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Матеріал стільниці | меламін |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4013771223017 |
| Артикул | 931480 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931480 |
| Вага | 47,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 53 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 158 x 142x 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 66,5 x 187 см <br /> Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 66,5 x 187 см |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Клас | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Комплект поставки | Стіл <br /> Сітка |
| Конструкція | Складна |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Назва | Тенісний стіл Stiga Outdoor Roller Blue (717505) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Особливості | Бічна крайка 36 мм <br /> Наявність коліщаток <br /> Сітка у комплекті <br /> Тримачі для тенісних ракеток та м'ячів з обох сторін стола <br /> Режим для одного гравця |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 4 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 31999.00 |