









15 499 ₴
14 414,07 ₴
Намет Hidra 5 - має тунельну конструкцію, ідеальну для різнобічних шукачів пригод. Він має велику веранду зі знімним підлоговим покриттям та двома дверима для більшої універсальності. Насолоджуйтесь вікнами з обох боків із шторками, закритою передньою та задньою вентиляцією та регульованим потоком повітря. Внутрішній намет SleepTight забезпечує комфортний сон вранці та рано ввечері, а висота стояння в житловій зоні додає додаткового комфорту.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Розміри намету становить: 450 х 190 х 315 см
Особливості
Рекомендації з використання наметів Easy Camp:
З метою уникнення передчасного зносу намету уникайте тривалого впливу прямих ультрафіолетових (сонячних) променів, оскільки вони можуть пошкодити матеріал зовнішнього тенту. Намети Easy Camp створені для використання в кемпінгу упродовж 5 тижнів на рік. Якщо ви плануєте тривале використання на стоянках натягніть над наметом тент від сонця. В домашніх умовах намет повинен зберігатися у добре просушеному стані. Вологий тент намету може стати причиною пошкодження матеріалу та утворення плісняви.
Для комфортного відпочинку в наметі ми рекомендуємо придбати килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 1.5 cm Grey (300074) або Килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 3 cm Grey (300076)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 57093881443 |
| Артикул | 931553 |
| Вага | 10,8 кг кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроникність | 3000 мм вод. ст. |
| Висота | 190 см |
| Габарити | 450 х 190 х 315 см |
| Габарити упаковки | 63 × 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | WeatherGuard 3000, 190T поліестер, PU-покриття, без PFC, вогнестійкий |
| Каркас | EnduraFlex склопластик Ø 11 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Включення | П'ять місць і більше |
| Підлога | Поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Green |