








19 199 ₴
Намет Leka Twin 8 - універсальний дизайн з просторою вітальнею та окремими спальнями з кожного кінця, ідеально підходить для друзів та сімей. Він має вікна з обох боків зі шторами-перемикачами та два протилежні входи для легкого доступу. Внутрішній намет SleepTight забезпечує спокійний сон, а крита вентиляція з обох кінців дозволяє регулювати потік повітря. Фіксатори для відтяжок та висота у повний зріст в вітальні забезпечують комфорт та зручність.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії.
Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу.
Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Розміри намету становить: 755 х 205 х 240 см
Особливості
Вогнестійкі тканини (Fire Retardant Fabrics) - тканина намету має заводську обробку протипожежною сумішшю відповідно до стандарту EN ISO 5912.
Рекомендації з використання наметів Easy Camp:
З метою уникнення передчасного зносу намету уникайте тривалого впливу прямих ультрафіолетових (сонячних) променів, оскільки вони можуть пошкодити матеріал зовнішнього тенту. Намети Easy Camp створені для використання в кемпінгу упродовж 5 тижнів на рік. Якщо ви плануєте тривале використання на стоянках натягніть над наметом тент від сонця. В домашніх умовах намет повинен зберігатися у добре просушеному стані. Вологий тент намету може стати причиною пошкодження матеріалу та утворення плісняви.
Для комфортного відпочинку в наметі ми рекомендуємо придбати килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 1.5 cm Grey (300074) або Килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 3 cm Grey (300076)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388144881 |
| Артикул | 931555 |
| Вага | 16,9 кг кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроникність | 3000 мм вод. ст. |
| Висота | 205 см |
| Габарити | 755 х 205 х 240 см |
| Габарити упаковки | 70 × 27 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | WeatherGuard 3000, 190T поліестер, PU-покриття, без PFC, вогнестійкий |
| Каркас | EnduraFlex склопластик Ø 11 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Включення | П'ять місць і більше |
| Підлога | Поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Green |