








40 999 ₴
Тенісний стіл Stiga Elite Roller Advance входить до лінійки STIGA Elite Line, призначеної для використання в приміщеннях шкіл, підприємств та клубів. Цей високоякісний стіл для настільного тенісу ідеально підходить для амбітних ігор та тренувань, а також пропонує видатну продуктивність та довговічність.
Особливості:
Ігрові лінії надруковані методом шовкографії
Стабільність ігрової поверхні - ніжки, що регулюються по висоті до 30 мм, забезпечують стабільну та рівну ігрову поверхню.
Легке транспортування - кожну половину стільниці можна переміщати на 4 поворотних коліщатках діаметром Ø125 мм з гумовими накладками, а два колеса можна заблокувати для стійкості стола.
Економія простору для зберігання -к оли стіл не використовується, його можна скласти в положення зберігання для економії місця. Механізм блокування має систему кронштейнів під профілем рами; ця система одночасно розблоковує обидва замки та автоматично фіксує стіл у складеному або ігровому положенні.
Безпека - автоматична система блокування запобігає випадковому відкриттю столу в складеному стані
- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованіших у світі позначень походження товарів
Упаковка - для цілісністності товару під час транспортування, кожен стіл постачається в розібраному вигляді та повністю упакований у подвійний гофрований картон із внутрішнім посиленням.
У комплект постачання не входить сітка для настільного тенісу, що дозволяє індивідуально підібрати аксесуари найвищого рівня.
Тенісний стіл не комплектується ракетками, Stiga рекомендує використовувати ракетки високого класу сертифіковані ITTF, наприклад, ракетка Stiga Cybershape Future 3 Star FL (1213-0304-35) в дизайні Cybershape або ракетка Stiga Future 3 Star FL (1213-3318-01) в класичному дизайні.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Stiga: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Не використовуйте мийні засоби на основі спирту, аміаку та інших корозійних речовин. Для кращого захисту столу від пилу, особливо під час тривалої бездіяльності, рекомендується використовувати захисний чохол.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Складна |
| Вид | Столи |
| Особливості | Бічна крайка 60 мм <br /> Режим для одного гравця <br /> Наявність коліщаток |
| Клас | Тренувальні |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Артикул | 931479 |
| Комплект поставки | Стіл |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Ціна | 45999.00 |
| Вага в упаковці | 112 кг |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Тенісний стіл Stiga Elite Roller Advance Blue (718606) |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Артикул для відтворення на сайті | 931479 |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Габарити упаковки | Коробка №1 - 10 х 140,5 х 160,5 см Коробка №2 - 10 х 140,5 х 160,5 см |
| EAN код | 4013771222249 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тенісний стіл Stiga Elite Roller Advance Blue (718606)»