



5 999 ₴
Подорожуйте з меншою вагою завдяки столу та місцям для сидіння в одному комплекті! Складаний набір для пікніка Outwell Pemberton – це практичний вибір для літнього відпочинку з родиною та друзями. Дві лавки кріпляться до каркаса столу, що полегшує його перенесення. Виготовлений з міцного водонепроникного пластику, стіл можна залишати на вулиці протягом усієї подорожі, готовий до кожного прийому їжі. Просто розкладіть його для використання.
Основні характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388089502 |
| Артикул | 931568 |
| Вага | 12,8 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 102 x 61 x 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл<br /> Лавка - 2 шт |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал конструкції | Пластик |
| Розміри | 102 x 61 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Сталь |
| Колір | Black |