





2 899 ₴
Стіл кемпінговий Outwell Claros M – це портативний стіл з оновленим дизайном стільниці. Його легко розкладати, складати та пакувати у валізу. Стіл ідеально підходить для пікніка або кемпінгу.
Основні характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388076830 |
| Артикул | 931567 |
| Вага | 5,2 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 50 х 50 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 50 x 101 x 45/61/71 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Алюміній |
| Колір | Black |