





1 249 ₴
1 161,57 ₴
Насолоджуйтесь додатковим простором з гамаком Easy Camp Pine Hammock XL, який оснащений карабінами та стропами для легкого встановлення. Незважаючи на свій розмір, він легкий та портативний, а сумка для перенесення також служить зручною кишенею для необхідних речей.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146779 |
| Артикул | 931586 |
| Вага | 0,885 кг кг |
| Вид | Гамаки |
| Габарити упаковки | 12 х 12 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Розміри | 300 x 200 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Колір | Olivine |