






2 699 ₴
Outwell Campo Black (470233) - розкладний стілець із м'якими підлокітниками та знімним підстаканником. Каркас виготовлений із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням та витримує навантаження до 125 кг. Збільшені опори ніжок підвищують стійкість на м'якому ґрунті. Чохол для перенесення полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146816 |
| Артикул | 931563 |
| Вага | 4,5 кг кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 20 x 19 x 105 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стілець Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 61 x 61 x 89 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Сталь |
| Колір | Black |