







6 299 ₴
Вам сподобається кемпінгове крісло Outwell Kentucky Lake у формі місяця, оснащене міцним сталевим каркасом з порошковим покриттям, завдяки якому його товсте м'яке сидіння та спинка забезпечують додатковий комфорт та ізоляцію.Крісло має сітчасту кишеню на спинці, знімний регульований підголівник та сумку для перенесення.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388089137 |
| Артикул | 931560 |
| Вага | 8,1 кг кг |
| Вага в упаковці | 8,5 кг |
| Вид | Крісла |
| Габарити упаковки | 30 x 35 x 105 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 104 x 70 x 94 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип гойдалки | Сталь |
| Колір | Black |