





4 899 ₴
Цей універсальний холодильник додасть яскравих кольорів вашим походам та пікнікам, і його можна використовувати з автомобільними та стандартними розетками. Ручка для зручного утримання та легкий матеріал роблять його дуже портативним, а у великому внутрішньому просторі поміститься багато їжі та напоїв. Внутрішній об'єм може бути розділений на дві секції, а також функція нагрівання та охолодження додають практичної привабливості.
Особливості:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388136831 |
| Артикул | 931588 |
| Вага | 4,2 кг кг |
| Вид | Автохолодильники |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12V/230V |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Обсяг | 24 л |
| Розміри | 38 x 24,5 x 42 см |
| Колір | Blue; Blue |