









6 699 ₴
6 230,07 ₴
Намет Easy Camp Hemsedal 3 - з цим наметом шукачі пригод можуть насолоджуватися підвищеним комфортом та практичними функціями, які зроблять будь-яку пригоду зручнішою та розслаблюючою. Цей тунельний намет має гнучку тристійкову конструкцію та простору веранду, ідеальну для зберігання речей. Намет має передню та задню вентиляцію, внутрішній намет SleepTight, який забезпечує спокійніший сон, а також передній та бічний входи для легкого доступу. Веранда оснащена знімним підлоговим покриттям, що робить намет ідеальним для велосипедних або мотоциклетних турів.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Тип намету: тунельний
Спальних місць: 3
Кількість входів / приміщень: 2 / 2
Зовнішній тент (Flysheet): WeatherGuard 2000, 180T поліестер із PU-покриттям, без PFC, вогнестійкий
Внутрішній намет (Inner tent): дихаючий поліестер
Підлога внутрішнього намету (Floor Inner): поліетилен
Вшита підлога (Groundsheet): поліетилен
Герметизація швів (Taping): проклеєні шви
Дуги каркасу (Poles): EnduraFlex, склопластик Ø 8,5 мм
Водостійкість (Hydrostatic Head): 2000 мм
Спосіб встановлення (Pitching way): спочатку зовнішній тент або одразу як єдиний блок
Час встановлення: 8 хв (готовий до використання за 7 хв)
Упакований розмір: 55 x 16 cм
Розміри намету становить: 400 х 120 х 190 см
Вага: 4,6 кг
Особливості
Універсальна тристійкова тунельна конструкція з великим тамбуром для зберігання речей
Підходить для вело- та мотоподорожей завдяки компактній формі й швидкому монтажу
Рекомендації з використання наметів Easy Camp:
З метою уникнення передчасного зносу намету уникайте тривалого впливу прямих ультрафіолетових (сонячних) променів, оскільки вони можуть пошкодити матеріал зовнішнього тенту. Намети Easy Camp створені для використання в кемпінгу упродовж 5 тижнів на рік. Якщо ви плануєте тривале використання на стоянках натягніть над наметом тент від сонця. В домашніх умовах намет повинен зберігатися у добре просушеному стані. Вологий тент намету може стати причиною пошкодження матеріалу та утворення плісняви.
Для комфортного відпочинку в наметі ми рекомендуємо придбати килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 1.5 cm Grey (300074) або Килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 3 cm Grey (300076)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388144614 |
| Артикул | 931545 |
| Вага | 4,6 кг кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Висота | 120 см |
| Габарити | 400 х 120 х 190 см |
| Габарити упаковки | 55 × 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | WeatherGuard 2000, 180T поліестер із PU-покриттям, без PFC, вогнестійкий |
| Каркас | EnduraFlex скластик Ø 8,5 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Включення | Тримісні |
| Підлога | Поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Green |