









4 899 ₴
4 556,07 ₴
Спальний мішок Moraine +5°C поєднує в собі комфорт і компактність, що робить його ідеальним для пригод у прохолодну погоду. Завдяки утеплювачу MicroThermo та підкладці з переробленого Polyester Taffeta забезпечується тепло та контроль вологи. Форма спального мішка «кокон» та отвір для ніг у формі акулячого плавника забезпечують свободу рухів та ефективну ізоляцію. L-подібна блискавка повністю відкривається, що дозволяє використовувати спальник як ковдру. Додаткові функції включають швидко регульований шнурок капюшона, захист блискавки від затискання, внутрішню кишеню та компресійний чохол.
ТМ Robens - це сімейна компанія із Данії, яка працює на ринку з 1984 року. Завдяки своєму багатому досвіду, розгалуженій інфраструктурі та команді видатних професіоналів, щороку вона отримує нагороди за свою продукцію на виставках і в галузевих журналах. Сьогодні Robens відома як виробник високоякісного туристичного спорядження, включаючи намети, спальні мішки, килимки та аксесуари. Компанія приділяє особливу увагу тестуванню своєї продукції: у Данії функціонує власний центр випробувань, де намети перевіряються на стійкість до вітру (до 200 км/год) та дощу.
Характеристики:
Особливості:
Для комфортного відпочинку в наметі ми рекомендуємо придбати килимок самонадувний Robens Campground 30 (310133).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robens |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388149626 |
| Артикул | 931600 |
| Блискавка | Ліва |
| Вага | 1260 г кг |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D 290T polyester Taffeta |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 32x19 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина спальника | 220 см |
| Зовнішній матеріал | 20D 400T nylon ripstop / 40D 290T nylon ripstop, 100% nylon |
| Комплект поставки | Спальний мішок <br /> Компресійний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | -18°C |
| Мінімальна температура комфорту | -2°C |
| Включення | Одномісні |
| Наповнювач | MicroThermo Insulation |
| Особливості | Регульований капюшон <br /> Внутрішня кишеня для цінних речей <br /> Внутрішній утеплювальний борт передбачений по всій довжині блискавки<br /> Внутрішня кишеня для цінних речей |
| Щільність наповнювача | 2 х 125 г/м2 |
| Розміри | 220 x 80 х 52 см |
| Сезонність | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спольний мішок |
| Колір | Navy |