









4 872 ₴
Bo-Camp Margate 75x55 см — це компактний та функціональний кемпінговий стіл із серії Urban Outdoor, який чудово поєднує естетику, мобільність і практичність. Стільниця виготовлена з натурального бамбука — матеріалу, що є не лише екологічним, але й стійким до вологи, високих температур і сонячного світла. Це ідеальне рішення для використання як на природі, так і вдома — на балконі, терасі або у дворі.
Каркас виконаний з легкого, але міцного алюмінію, що забезпечує стійкість при вазі всього 4.3 кг. Складані ніжки дозволяють швидко та зручно складати стіл, а завдяки вбудованій ручці для перенесення його зручно транспортувати. Стіл має регульовану висоту (31/71 см), що дозволяє легко адаптувати його як до обіднього столу, так і до кавового варіанту. Алюмінієвий кант по периметру стільниці не лише додає міцності, але й захищає краї від пошкоджень.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4.80 |
| Вага (Кг) | 4.30 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 31/71 см |
| Габарити упаковки | 770х580х50 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 750х550х710 мм |
| Розміри стільниці | 75x55 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий,Светло-коричневый |
| Ціна | 4872.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |