









8 694 ₴
Bo-Camp Maryland M 80x63 cm — це стильний і надзвичайно зручний кемпінговий стіл із серії Urban Outdoor, який поєднує в собі міцність, функціональність і сучасний дизайн. Він ідеально підходить для активного відпочинку на природі, для кемпінгу, для пікніків або використання на терасі чи в саду. Головна перевага — натуральна стільниця з бамбука, яка не лише виглядає вишукано, а й є стійкою до вологи, гігієнічною та довговічною. Це рішення для тих, хто цінує комфорт, практичність і естетику.
Конструкція передбачає унікальну систему складання: алюмінієва рама розкладається одним рухом, а стільниця складається з бамбукових ламелей, які скручуються в рулон. У складеному вигляді стіл поміщається в компактну сумку-чохол циліндричної форми, що значно полегшує його транспортування та зберігання. Ще одна важлива перевага — телескопічна ніжка, яка дозволяє відрегулювати стіл на нерівній поверхні, що гарантує стабільність навіть на кам’янистому ґрунті.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6.00 |
| Вага (Кг) | 5.00 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 72 см |
| Габарити упаковки | 1020х225х120 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Каркас — 1 шт.; Стільниця — 1 шт.; Чохол із ручкою — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 800х630х720 мм |
| Розміри стільниці | 80x63 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий,Светло-коричневый |
| Ціна | 6954.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 30 |