





3 142 ₴
Bo-Camp 60x45 cm Grey — універсальний складаний стіл в сірому кольорі, ідеальний для кемпінгу, дачі чи балкона, підійде для компанії з 2-4 людей.
Завдяки легкій, але міцній алюмінієвій рамі та знімним ніжкам, стіл легко транспортується і не займає багато місця у складеному вигляді. Стільниця виготовлена з МДФ і захищена від вологи, а висота регулюється у двох рівнях: 25 та 60 см.
Для максимальної стійкості на нерівній поверхні ніжки обладнані гвинтами тонкого налаштування. Зручна ручка дозволяє переносити стіл як валізу. Це практичне рішення для пікніка, риболовлі або роботи на свіжому повітрі.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.85 |
| Вага (Кг) | 2.40 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 25/60 см |
| Габарити упаковки | 610х465х45 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 600х450х600 мм |
| Розміри стільниці | 60х45 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 2544.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |