




1 680 ₴
Bo-Camp Sawtelle — стильний розкладний столик із серії Industrial, створений для подорожей та відпочинку. Незважаючи на компактні розміри, він вирізняється стійкістю та функціональністю. Три алюмінієві ніжки мають плавне регулювання висоти, що дозволяє надійно встановити столик навіть на дуже нерівній поверхні та регулювати висоту столика від 36 см до 55 см. Силіконові накладки на ніжках захищають підлогу від подряпин і запобігають ковзанню.
Стільниця виготовлена з міцного пластику, стійкого до впливів зовнішнього середовища. Столик легко складається, займає мінімум місця та зручно транспортується в комплектній сумці. Ідеальний вибір як для дому, балкону, саду так і для пікніків чи подорожей.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Регульовані телескопічні ніжки — безступінчасте налаштування для ідеальної стійкості на будь-якій поверхні.
Силіконові накладки — захист від ковзання та подряпин.
Компактний розмір і вага — зручно транспортувати завдяки сумці, що входить до комплекту.
Міцна стільниця з пластику — легка, але надійна у використанні.
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.10 |
| Вага (Кг) | 0.80 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36-55 см |
| Габарити упаковки | 380х380х60 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Ніжки складані — 3 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | ABS-пластик |
| Призначення | Для дому | Для офісу | Кемпінгові | Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 550х370х370 мм |
| Розміри стільниці | 37x37 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Чорний,Черный |
| Ціна | 1680.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 15 |