



159 999 ₴
Toorx ASX-4000 — це універсальна силова станція 3-в-1, яка поєднує в собі функції машини Сміта, подвійного блочного тренажера та силової рами. Завдяки своїй міцній конструкції та широкому спектру можливостей, вона ідеально підходить для комплексних тренувань у домашніх умовах.
Клас тренажера: Vertical line (для інтенсивного домашнього і офісного використання)
Особливості:
Турнік і бруси: Вбудовані ручки для підтягувань і паралелі для віджимань — тренування ваги власного тіла без додаткового обладнання.
Вправи для ніг: Валикова система для згинання та розгинання ніг, платформа для тяги, підтримка функціональних рухів нижньої частини тіла.
Основні вправи можливі для виконання на силовій мультистанції Toorx All-in-One ASX-4000 (ASX-4000): Підйом штанги на біцепс (машина Сміта), тяга верхнього блоку, тяга нижнього блоку сидячи, підтягування на турніку (різні хвати), віджимання на брусах, розведення рук у крос-блоці, тяга штанги до підборіддя, тяга в нахилі однією рукою (з рукояткою), присідання зі штангою (машина Сміта), випади назад (машина Сміта), тяга сумо, розгинання ніг сидячи (з валиками), згинання ніг лежачи, гіперекстензія, присідання з landmine, тяга сумо з landmine, підйом колін у висі на турніку, повороти корпуса з landmine.
В комбінації з регульованою лавою Toorx Multipurpose Bench WBX 85:
Технічні характеристики:
Тип: багатофункціональна силова станція 3-в-1 (машина Сміта, подвійний блочний тренажер, силова рама)
Максимальна вага користувача: 150 кг
Вага стека: 2 × 90 кг (захищені кожухами)
Рама: прямокутні сталеві труби 50×70 мм (товщина 2–2,5 мм) та квадратні труби 50×50 мм (товщина 3 мм)
Розміри в зібраному вигляді: 1516 × 1938 × 2167 мм
Вага: 369,5 кг
Розміри упаковки: Коробка A: 212 × 43 × 15,5 см; Коробка B: 156 × 46,5 × 22 см; Коробка C: 127 × 55 × 19 см; Коробка D: 72 × 55 × 14 см; Коробка E: 37,5 × 24 × 12,5 см; Коробка F: 37,5 × 24 × 12,5 см; Коробка G: 37,5 × 24 × 12,5 см; Коробка H: 37,5 × 24 × 12,5 см; Коробка I (циліндр):193,5 см; діаметр: 9,2 см.
Вага в упаковці: 388,5 кг
Аксесуари в комплекті: - 2 J-подібні тримачі, 2 страхувальні упори з валиками для ніг, турнік для підтягувань, паралельні бруси для віджимань, тримач для грифа, 6 тримачів для дисків діаметром 50 мм, 8 пружинних замків діаметром 49 мм, ремінь, канат, адаптер landmine, 2 регульовані Y-ручки, V-рукоятка, короткий прямий гриф, прямий та вигнутий гриф.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975805863 |
| Артикул | 931537 |
| Вага | 369,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 388,5 кг |
| Вид | Мультистанція |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Vertical line (для інтенсивного домашнього і офісного використання) |
| Код виробника товару (MPN) | ASX-4000 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Назва | Силова мультистанція Toorx All-in-One ASX-4000 (ASX-4000) |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 151,6 х 193,8 х 216,7 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 179000.00 |