






7 050 ₴
Розкладне ліжко Bo-Camp Sun Lounger With Sunscreen — універсальне рішення для комфортного відпочинку на природі, біля басейну чи на пляжі. Його можна використовувати як повноцінне розкладне ліжко або як шезлонг для засмаги і релаксу завдяки зручній та надійній 5-позиційній регульованій спинці. Міцний алюмінієвий каркас поєднується із повноцінним механізмом розкладання типу "Книжка" або "Клік-кляк", що дозволяє відрегулювавти положення спинки не встаючи з ліжка. Сучасна 3D-Mesh оббивка забезпечує приємну вентиляцію та комфорт під час тривалого лежання. Знімний сонцезахисний козирок легко кріпиться за потреби та регулюється відповідно до положення сонця.
Ліжко має продуманий механізм регулювання спинки, що дозволяє обрати оптимальне положення для сну, читання чи просто релаксу. У складеному вигляді займає мінімум місця, важить лише 5.2 кг і має зручні ручки для перенесення. Широке сидіння та стабільна конструкція дозволяють витримувати навантаження до 120 кг, а ніжки впевнено стоять навіть на нерівній поверхні. Завдяки компактному розміру у складеному стані, Bo-Camp Sun Lounger завжди зручно взяти із собою в багажнику автомобіля.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Оббивка з дихаючого 3D-Mesh матеріалу для максимально комфортного відпочинку
Легке та компактне складання для зручного транспортування та зберігання
Ручки для перенесення в складеному стані
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.50 |
| Вага (Кг) | 5.20 |
| Вид | Розкладачки |
| Висота розкладачки | 36 см |
| Габарити упаковки | 700х630х170 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Ліжко розкладання — 1 шт.; Сонцезахисний козирок — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для подорожей | кемпінгові | Пляжні | Сад городу | Таризм |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 1900x610x360 мм |
| Розміри спального місця | 190x61 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 7050.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 120 |