

1 680 ₴
Найголовніша перевага стола Bo-Camp Camp-Gear Economy 60x40 cm - це те що його можна розкласти і встановити лише за кілька секунд. Стільниця по периметру окантована алюмінієвим ободом, а сам каркас виконаний зі сталі, що гарантує надійність конструкції. Пластикові ніжки сприяють кращій стійкості стола.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.35 |
| Вага (Кг) | 1.95 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Габарити упаковки | 620х425х55 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 600х400х500 мм |
| Розміри стільниці | 60х40 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 1680.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 20 |