








2 706 ₴
Стіл складаний Bo-Camp Northgate 56x34 см Black/Grey — це найменша модель столу з лінійки Northgate призначена для компанії з 2–4 людей та має всі переваги, що і більші столи. Завдяки легкій конструкції, компактним розмірам і зручній ручці для перенесення, стіл Bo-Camp Northgate 56x34 см стане надійним супутником у подорожах, кемпінгу чи відпочинку на природі. Завдяки можливості встановлення на невелику висоту, стіл зручно використовувати всередині намету або прямо на покривалі.
Стільниця виготовлена з МДФ із сучасним оздобленням під бетон. Завдяки розбірним ніжкам стіл може бути встановлений на дві висоти — 24 см або 45 см. Регулювальні гвинти на ніжках дозволяють вирівняти стіл на нерівній поверхні, що особливо важливо в умовах кемпінгу.
Конструкція столу легка й міцна, виконана з алюмінію. Для зберігання дрібних речей під стільницею розміщена практична сітка. Стіл має знімні ніжки, що дозволяє скласти його у надзвичайно компактний вигляд — всього 4,5 см у висоту, — а бічна ручка забезпечує зручність під час транспортування.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.32 |
| Вага (Кг) | 1.90 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 24/45 см |
| Габарити упаковки | 565х355х45 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 560х340х450 мм |
| Розміри стільниці | 56х34 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 2706.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |